به کلینیک تخصصی کاشت مو دکتر نوریان خوش آمدید

کلینیک کاشت مو دکتر نوریان - بهترین کلینیک کاشت مو در شرق تهران

خوشحالیم با بهره گیری از تیمی مجرب در بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و جدیدترین فناوری های موجود مطابق با علم روز دنیا و با سابقه ی بیش از دو دهه فعالیت در زمینه زیبایی با ارائه خدماتی متنوع در زمینه های مختلف پاسخگوی نیازهای شما عزیزان هستیم

 • کلینیک زیبایی دکتر هادی نوریان مورد تایید از وزارت بهداشت و درمان و دارای مجوز رسمی به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۵/ب/ش وبا مسئولیت فنی دکتر هادی نوریان شماره نظام پزشکی ۱۴۳۱۱ است.
 • عضو انجمن جراحان ایران و اتریش
 • دارای بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه تهران در سال ۱۳۶۱
 • با ۲۵ سال سابقه کار در حوزه جراحی و زیبایی در کشور اتریش
 • ۸ سابقه کلینیک زیبایی در ایران
 • بهترین کلینیک کاشت مو در شهر تهران
 • بالاترین کیفیت کاشت مو، کاشت ابرو و کاشت ریش
 • بهترین روش کاشت مو با در نظر گرفتن شرایط برای هر شخص
 • حضور شخص دکتر نوریان در تمامی عمل های زیبایی کلینیک از جمله کاشت مو و کاشت ابرو و … 
کلینیک کاشت مو نوریان - بهترین کلینیک کاشت مو

مشاوره کاملا رایگان در کلینیک تخصصی کاشت مو نوریان

انواع کاشتمو در کلینیک کاشت مو نوریان:

انواع  روش های کاشتمو مانند  SUT-FIT-FUT ،میکرو SUT, ترکیبی و فوق ترکیبی ، میکروگرافت ، سوپر FUE به کمک  زبده و باتجربه ترین تیم پزشکی و همچنین جدیدترین تجهیزات و متد روز دنیا در اتاق عمل های کاملا  VIP و استریل شده انجام خواهد شد.

نمونه کاشتمو در کلینیک کاشت مو نوریان

گول تبلیغات روش های مختلف را نخورید!!!

احتمالا شما که در حال حاضر به دنبال کاشت مو سر، ابرو یا ریش خود هستید تا به امروز مدت زمان زیادی برای بررسی اینکه نتایج قبل و بعد و میزان واقعی بودن تبلیغات زمان صرف کرده اید.

کاشتمو چیست؟

به زبان ساده کاشت مو طبیعی یعنی برداشت گرافت های مو از پشت سر شخص و کاشت آن در مدت زمان معین در ناحیه مورد نظر برای کاشت است.در کلینیک تخصصی کاشت مو دکتر نوریان این روند در با بالاترین کیفیت برای گرافت ها بصورت کاملا اختصاصی (با اصول اختصاصی دکتر نوریان) با روشی نوین در چندین مرحله انجام میگیرد، که گرافت های مو در بهترین کیفیت برای کاشت آماده باشند که بافت ها بدون حتی کمترین آسیبی در نواحی مشخص شده کاشت صورت گیرد.

 جمله ساده بالا حاوی نکات مهمی است که با دقت به آن می پردازیم :

 1. برداشت گرافت از موی خود فرد انجام می شود وشخص دیگری امکان اهدا مو به شخص دیگری ندارد.
 2. گرافت های برداشت شده تنها مدت زمان مشخصی امکان نگداری بیرون از بافت سر دارند و در طی آن مدت باید پیوند مو انجام پذیرد.
 3. گرافت های برداشت شده از پشت سر در ناحیه سر ، ریش و ابرو قابل کاشت است.

فاصله دو شکاف برای کاشت مو یک میزان حداقلی دارد که کمتر از آن در آینده باعث ایجاد زخم های عمقی در پوست سر شما می شود. رسیدن به حداکثر تراکم ممکن در یک سانتیمتر مربع کاشت یک کار با دقت فراوان است و نیاز به تجربه و مهارت بسیاری دارد تا از آسیب دیدن به بانک مو سر شما جلوگیری و بیشترین تراکم ممکن کاشت شود.

مشاوره رایگان توسط شخص دکتر هادی نوریان ، با  استفاده از بهترین تجهیزات و تکنیک ها، پشتیبانی و پشتیبانی کامل پس از انجام کاشت مو و همچنین کادر پزشکی و اتاق عمل های وی آی پی تنها بخشی از خدمات بهترین کلینیک کاشت مو در تهران – کلینیک دکتر هادی نوریان است.

 

برای مشاوره رایگان بصورت آنلاین و یا حضوری
فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما در ارتباط باشند

از جمله خدماتی که برای کاشت مو در کلینیک کاشت مو نوریان انجام می شود:

 1. اسکن و آنالیز اولیه سر:

اسکن و آنالیز بانک مو و پوست سردر جلسه مشاوره و یا جلسه قبل از کاشت مو انجام می شود تا گرافت های چند ریشه ای و ضخیم مناسب برای کاشت شناسایی شود و همچنین وضعیت سر و میزان چربی چوست سر مشخص گردد.

همچنین بررسی میزان تعداد گرافت های قابل برداشت و تراکم ناحیه کاشت در روز کاشت توسط خود دکتر انجام می شود. انتخاب روش کاشت طبیعی مو نیز برای هر فرد متفاوت بوده و بسته به الگوی ریزش مو، شدت آن، ذخیره بانک مو و … تفاوت خواهد داشت.

کاشت مو - بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

۲. طراحی خط رویش به کمک دستگاه سه بعدی لیزری (لیزر HairLine):

دستگاه خط کش سه بعدی لیزری کمک می کند تا بر اساس آناتومی صورت هر فرد خط رویش و قرینه سازی رو طرف صورت انجام شود. خط رویش در کاشت مو بخش مهمی از کاشت مو شما است و تاثیر زیادی بر چهره شما دارد و قرینه بودن آن بسیار حائز اهمیت است.

اما مدل خط رویش شما در جلو سر به خود شخص بستگی دارد و با توجه به سلیقه و چهره خود فرد توسط دکتر طراحی شده و بر اساس سلیقه افراد قابل تغییر است.

در واقع اولین اقدام جهت انجام کاشت مو توسط پزشک متخصص، انتخاب خط رویش مو است. در ابتدا باید بین طرفین سر و اجزای صورت را تقارن سازی کرد تا خط رویشی کاملا طبیعی و مناسب طراحی و اجرا شود. در حال حاضر این کار در کلینیک نوریان  به کمک متر و خط کش انجام می شود که نیاز به دقت بسیار بالایی دارد.

۳. برداشت از بانک مو

برداشت از بانک مو و از ناحیه پشت سر افراد اتفاق می افتد. این  برداشت به کمک دستگاه پانچ و بدون دخالت دست انجام میشود که  قطر پانچ ها در مرحله برداشت بسیار مهم است  زیرا باعث می شود علاوه بر گرافت های چندتایی،گرافت های تکی با قطر کمتر نیز برداشت شود. این ویژگی باعث می شود هم تعداد بیشتری گرافت از پشت سر برداشت شود(حداکثر ۴۰۰۰ تا ۷۰۰۰ گرافت یا ۱۶ تا ۲۰ هزار تار مو) و هم بانک مو بهتر ترمیم شود و نمای پشت سر پوشش بهتری داشته باشد.

۴. کاشت مو:

مرحله کاشت به کمک لوپ میکروسکوپیک با بزرگنمایی ۲۰ برابر انجام می شود که باعث می شود تعداد گرافت های بیشتری در ۱ سانتی متر مربع کاشته شود . تعداد گرافت کاشته شده در ۱ سانتی متر مربع حدود  ۴۰ الی ۴۵ گرافت می باشد.

برداشت هوشمندانه با دستگاه مخصوص که باعث ترمیم سریع تر زخمها در ناحیه بانک مو شده و کمترین آسیب ممکن به بانک مو وارد می شود به نحوی که بعد از چند ماه کسی متوجه برداشت از بانک مویتان نخواهد شد.  همچنین یکی دیگر از موارد مهم در یک کاشت مو موفق تنظیم حالت زاویه و خواب مو است که در یک راستا بودن و هم جهت بودن گرافت های کاشت شده به یک دست شدن موهای شما کمک فراوانی می کند.         

برداشت از هر کدام از روش های زیر نیز که انجام شود نیروهای متخصص و خبره قبل از کاشت گرافت های برداشت شده را کاملا بررسی نموده و اساس تک یا چندتایی بودن تار موها در هر گرافت آن را جدا میکنند. گرافت های تکی در خط روش و نقاط ابتدایی سر کاشت شده و گرافت های چندتایی برای تراکم بیشتر در چند سانتی متر عقب تر از خط رویش شروع به کاشت می شوند. دلیل این کار طبیعی تر شدن خط رویش و جلوگیری از عروسکی شدن ناحیه جلو سر است.

بعد از اینکه فولیکول مو به قسمت طاس سر پیوند‌ زده شد، باید برای جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های قارچی و عفونت، پانسمان یک روزه اعمال گردد.

سوالات متداول کاشت موی طبیعی سر

دوران نقاهت خاصی ندارد. فقط باید توجه داشت که تا ۷۲ ساعت خطر تورم وجو دارد که در این زمان باید از خم کردن سر و خوابیدن بصورت کاملا افقی خود داری نمایید

درد تزریقات بی‌حسی برای کاشت مو را می‌توان تقریباً با تزریقات بی‌حسی برای دندان مقایسه کرد

بعد از تزریق بیحسی بیمار در ۹۵ درصد مواقع درد نخواهد داشت، فقط حس انجام کار را دارد. در ۵ درصد مابقی بیماران داروهای بیحسی اثر کامل نخواهد داشت و نیاز است که از داروهای ضد درد، بصورت تزریقی استفاده گردد. تزریق بیحسی در نواحی برداشت گرافتها (پشت سر) و در نواحی کاشت یعنی قسمت های جلوی سر انجام میگردد.

در صورتیکه کار فیزیکی سنگینی نداشته باشید روز سوم  بعد از عمل میتوانید به سرکار خود مراجعه کنید، ولی باید از خم کردن سر خود اجتناب نمایید.

داروهایی که در روزهای اول بعد از عمل تجویز میگردد عبارتست از آنتی بیتیک (جهت جلوگیری از عفونت احتمالی) و داروهای ضد درد و ضد تورم و گاهی اوقات داروهای رقیق کننده خون (آسپرین بچه).

در مورد عوارض داروها باید عنوان کرد که هر دارویی میتواند عوارض ایجاد نماید ولی داروهایی که تجویز میگردد بصورت معمول عوارض جانبی ندارند

مشاوره قبل از کاشت شما و معاینات بعد از کاشت توسط شخص دکتر هادی نوریان انجام میگردد و بصورت کاملا رایگان میباشد

تا سه روز احتمال تورم وجود دارد که با اقدامات پیش گیری کننده و داروهای ضد تورم این احتمال به حداقل میرسد.

گاهی تورم اطراف چشم هم ایجاد میشود که کاملا بیخطر بوده و گذرا خواهد بود.

مشاوره قبل از کاشت شما و معاینات بعد از کاشت توسط شخص دکتر هادی نوریان انجام میگردد و بصورت کاملا رایگان میباشد

ضمانت برای کاشت به مدت یکسال میباشد، یعنی زمانیکه  ما انتظار داریم کاشت مو به بهترین نتیجه خود برسد و بعد از این زمان بستگی به عوامل متعددی دارد که متاسفانه کنترل برخی از آن موارد از دست ما خارج میباشد و بستگی به نحوه و اصول زندگی بیمار خواهد داشت، مواردی مانند استرس، اعتیاد، استعمال سیگار و دخانیات، مصرف مشروبات الکلی و مصرف داروهایی که عوارض آن ریزش مو میباشد.

چربی پوست سر بیمار بعد از عمل کاشت به مقدار زیادی کم خواهد شد، در صورتیکه  تعداد غدد چربی خیلی زیاد باشد احتمال ایجاد کیست های چربی را زیاد میکند که در بعضی مواقع در صورت لزوم،بعد از کاشت نیاز به درمان پیدا خواهند داشت .

برای ارتباط آسان تر با
بهترین خدمات کاشت مو
با ما در تمامی شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید

مشاوره کاملا رایگان در
کلینیک تخصصی کاشت مو نوریان