برترین خدمات را با کلینیک تخصصی ما تجربه کنید. 

دیگر خدمات ما

خدماتی مختلفی که در کلینیک نوریان انجام می‌شود:

لیزر موهای زائد

هم مردان و هم زنان موهای زائد درشت و تیره ای در صورت و مناطق مختلف بدن خود دارند که این موهای زائد با سرعت زیادی در حال رشد هستند. امروزه یک راه حل طولانی مدت موثری برای خلاصی از شر موهای زائد وجود دارد، آن هم لیزر موهای زائد است.

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی همان جراحی زیبایی پلک می باشد که به درمان افتادگی و شل شدگی پلک کمک شایان ذکری می کند. خیلی از افراد به صورت ژنتیکی دارای پلک های پف کرده یا افتاده هستند که این عمل بسیار میتواند به افراد کمک کند.

تخلیه چربی های اضافی (لیپوماتیک)

در گذشته، برای تناسب اندام و رسیدن به رضایت از اندام، باید روزهای زیادی را به ورزش کردن یا روش های دیگر اختصاص می‌دادید اما خوشبختانه، این روزها با لیپوماتیک پایین تنه، می‌توانید جذابیت اندام‌تان را چند برابر کنید.

لیفت صورت و ابروها با نخ

در این جراحی زیبایی، پوست اضافی که باعث ایجاد چین‌وچروک در پیشانی و اطراف چشم شده، برداشته می‌شود تا برآمدگی‌های ایجادشده ناشی از پوست اضافی، برطرف شوند. و در نهایت ابرو ها کشیده تر و پوست پیشانی نیز صاف تر و با طراوت تر می شود و این موضوع به جوان تر شدن پوست و صورت کمک میکند.

تزریق بوتاکس، ژل و چربی

سم بوتولینوم (Botulinum toxin) که با نام تجاری بوتاکس در ایران معروف است از سّم باکتری کلستریدیوم تهیه و برای فلج موقت عضلات تزریق می‌شود. تزریق بوتاکس پر طرفدارترین عمل زیبایی است که بدون نیاز به جراحی انجام میشود.