جراحی های زیبایی
جراحی پلک ( بلفاروپلاستی )

بلفاروپلاستی به رفع علایم پیری پلک های بالایی و پایینی کمک می کند.

بلفاروپلاستی می تواند:

بیمار را از دست توده های چربی در پلک بالا و پایین راحت کند.پوست اضافی پلک را حذف می کند.به صاف شدن چین و چروک کمک می کند.حلقه های تیره در پلک پایینی را از بین می برد.به رفع افتادگی پلک ناشی از پیری کمک می کند.

نشانه ها

نشانه های پیری پلک بالایی :

پلک های بالایی پوست صاف، کشیده و یکنواختی دارند.نباید پوستی از آن آویزان باشد و با مژه ها تماس پیدا کند و خود پوست نیز باید صاف و بدون چروک باشد.

نشانه های پیری در پلک های پایینی :

پلک های پایینی باید ظاهر صاف داشته باشند.پلک باید بدون هر گونه فاصله ای به گونه وصل شود و توده چربی نداشته باشد.پوست باید کشیده و سفت باشد و لبه پلک باید در بالای لبه پایینی مردمک قرار گیرد.

بهبود بعد از بلفاروپلاستی

در خانه استراحت کنید. می توانید کارهای سبک انجام دهید اما از تماشای تلویزیون، مطالعه یا هر کاری دیگری که به چشم فشار می آورد اجتناب کنید.برای کمک به کاهش تورم و کبودی دور چشم، در صندلی راحتی بخوابید یا از چند بالش برای بالا آوردن سر خود استفاده کنید.ممکن است در روزهای اول چشم نسبت به نور شدید حساس باشد. ممکن است 2-1 روز تورم داشته باشید.هیچ ویژگی مثل پیر شدن چشم ها باعث نمی شود پیرتر به نظر برسید.بلفاروپلاستی که در ایران بسیار رایج است روشی است که علایم پیری در پلک های بالایی و پایینی را بر می گرداند.بلفاروپلاستی پلک فوقانی نسبتا ساده تر است، در صورتی که بلفاروپلاستی پلک پایین روشی بسیار تخصصی تر است.به همین دلیل، باید جراحی را انتخاب کنید که با تجربه باشد و کاملا به بلفاروپلاستی آشنایی داشته باشد.

تفاوت بلفاروپلاستی پلک بالایی و پایینی

بلفاروپلاستی پلک بالایی و پایینی دو عمل متفاوت هستند.تفاوت ناشی از روش منحصربه فردی است که این پلک ها با پیر شدن، تغییر می کنند.در کل، نگرانی اصلی در مورد پلک بالا، پوست اضافی است در صورتی که مشکل اصلی پلک پایین کیسه های چربی است.بلفاروپلاستی پلک پایین از نظر فنی پیچیده تر از بلفاروپلاستی پلک بالایی است.

تماس با ما

آدرس: تهران , فلکه چهارم تهرانپارس

بلوار توحید , روبه روی پارک پلیس

پلاک 28

تلفن: 02177040499

موبایل : 09120134880

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تماس بگیرید (مشاوره رایگان)