کاشت مو دکتر نوریان

کاشت مو یکی از خدمات زیبایی است که برای دریافت بهترین نتیجه می بایست توسط پزشک متخصص و جراح انجام شود.

کاشت مو درواقع جابجا کردن موهای خودتان از موهای پشت سر و ریش به نواحی که دچار کم مویی شده می باشد. طبق قوانین داخلی ایران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، این عمل فقط در بیمارستان ها و کلینیک های دارای مجوز انجام عمل کاشت مو می تواند انجام شود. این مجوز در محل کلینیک کاشت مو می بایست نصب و برای بیماران قابل رویت باشد.

کاشت مو به روش های سه گانه SUT ،Fut و یا روش ترکیبی انجام می شود که هریک ویژگی های خود را دارد. دکتر نوریان پیش از عمل نسبت به وضعیت موی بیمار بهترین روش را انتخاب می نماید.

در کلینیک تخصصی دکتر نوریان خدمات کاشت مو، کاشت ابرو و کاشت ریش با ارائه ضمانتنامه کتبی انجام می شود.

درخواست مشاوره رایگان

  خدمات کاشت مو کلینیک دکتر نوریان

  تکنیک جراح متخصص کاشت مو نیز بسیار مهم می باشد تا بیشترین مقدار مو برداشته وسپس کاشت انجام شود. اهمیت این موضوع به اندازه ای است که باید مو در بهترین جای طاسی کاشته شود تا بهترین نما و بیشترین تراکم ایجاد شود.

  کاشت مو به روش ترکیبی همانگونه که از اسم آن پیداست به ترکیبی از روش های دیگر اطلاق می شود. یعنی این روش ترکیبی است از روش SUT و FUT. در صورتی از این روش استفاده می شود که دو روش نامبرده نتوانند به تنهایی نتیجه مطلوب را فراهم آورند. در روش ترکیبی ابتدا عمل FUT انجام می شود و قسمت جلوی سر کاشته می شود. سپس عمل SUT انجام می شود و این موها در قسمت وسط سر کاشته می شود. با ترکیب این دو روش ما می توانیم مقدار زیادی مو از بانک مو برداشت کنیم و وسعت بیشتری را پوشش دهیم.

  در روش FUT که اصطلاحا به آن روش جراحی نیز می گویند یک نوار باریک از مو و پوست زیر آن از پشت سر برداشته می شود و محل برداشت بخیه می شود. سپس این نوار زیر میکروسکوپ با دقت خرد شده و موهای آن به صورت دسته های کوچکی جدا می شود. این دسته ها شامل یک تا چهار تار مو هستند. به هر کدام از این دسته ها یک گرافت گفته می شود. کاشت مو به صورت تار به تار انجام نمی شود بلکه گرافت به گرافت انجام می شود. تا هم اکنون نیز روش اصلی برداشت مو روش fut می باشد.

  این روش معمولا بدون درد و خونریزی بوده و اثری از زخم و اسکار بعد از عمل پیوند دیده نمی شود. در این روش عمل پیوند زدن فولیکول های مو توسط دستگاه با تراکم بالا انجام می شود و نسبت به روش دیگر که در گذشته وجود داشته اند شاهد خط رویش طبیعی تری خواهیم بود. روش SUT روشی است که در آن با استفاده از دستگاه مکش ساختار کلی مو بدون هیچ گونه آسیبی بیرون کشیده می شود.

  هزینه کاشت مو با توجه به روش کاشت و میزان تراکم متغیر است. شما عزیزان می توانید برای مشخص کردن هزینه دقیق و همچنین روش کاشت موی خود 5 عکس از جهت های مختلف سر به تلگرام کلینیک ارسال کنید و یا از طریق چت‌آنلاین واتس اپ ر همین صفحه اقدام کنید تا کارشناسان ما پس از بررسی عکس های شما با دکتر نوریان نتیجه را به شما اعلام نمایند.

  کاشت ریش و سبیل عملی است که طی آن، در نواحی از صورت که رشد مو در آن ضعیف است و یا وجود ندارد، مو کاشته می شود. از عمل کاشت ریش می توان برای پوشاندن جای زخم ها و دیگر اسکار ها استفاده کرد. مانند کاشت ابرو و مو، مو هایی که قرار است روی صورت کاشته شوند را نیز از پشت و اطراف سر می گیرند. استفاده از محل های مختلف برای برداشت مو به یکسان بودن رنگ موهای آن ناحیه با رنگ موهای صورت بستگی دارد.

  کاشت ابرو ها یک فرایند هنری در نظر گرفته میشود. چرا که باید در هر فردی بر اساس ویژگیهای صورت، تمایلات و خواسته های فردی و نوع چهره فرد به صورت جداگانه و منحصر به فرد طراحی شود. یک پزشک با تجربه، به دقت باید مسائلی همچون شکل قوس، ضخامت مناسب مو، فضای بین ابروها و طول آنها را در نظر داشته باشد. از مهمترین ویژگی های کاشت ابرو نیز به تراکم بالا میتوان اشاره کرد. هزینه این خدمت در کلینیک دکتر نوریان بسته به میزان تراکم حدود ۶ تا ۸ میلیون می باشد.

  نمونه های کاشت مو کلینیک دکتر نوریان

  در اسلاید زیر نمونه هایی از کاشت مو در کلینیک دکتر نوریان را میتوانید بررسی کنید.  تغییر شگرفی که با کاشت مو حاصل شده را مشاهده کنید. همچنین میتوانید با تماس با مشاوران و کارشناسان کلینیک از جزئیات بیشتری مطلع شوید.
  بهترین کلینیک کاشت موبهترین کلینیک کاشت مو
  کاشت موی طبیعیکاشت موی طبیعی
  کاشت موی طبیعیکاشت موی طبیعی
  کاشت موی طبیعیکاشت موی طبیعی
  کاشت موی طبیعیکاشت موی طبیعی
  کاشت موکاشت مو
  کاشت موکاشت مو
  کاشت موکاشت مو
  کاشت موکاشت مو
  هزینه کاشت موهزینه کاشت مو
  کاشت ابروکاشت ابرو
  کاشت ریشکاشت ریش
  متخصص کاشت مومتخصص کاشت مو
  جدیدترین روش کاشت موجدیدترین روش کاشت مو
  روش کاشت موروش کاشت مو
  کاشتن موکاشتن مو
  پیوند مو طبیعیپیوند مو طبیعی
  معرفی کلینیک

  خوشحاليم با بهره گيري از تیمی مجرب و جديدترين فناوري هاي موجود مطابق با علم روز دنيا و با سابقه ی بیش از دو دهه فعالیت در زمینه زیبایی با ارائه خدماتي متنوع در زمينه هاي مختلف پاسخگوي نيازهاي شما عزيزان هستیم.

  کلینیک زیبایی دکتر هادی نوریان مورد تایید از وزارت بهداشت و درمان و دارای مجوز رسمی به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۵/ب/ش است

  • عضو انجمن جراحان ایران و اروپا
  • متخصص جراحی عمومی
  • دارای بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه تهران
  • با ۲۵ سال سابقه کار در حوزه جراحی و زیبایی در کشور اتریش

  درخواست مشاوره رایگان

   تماس با ما

   آدرس: تهران , فلکه چهارم تهرانپارس

   بلوار توحید , روبه روی پارک پلیس

   پلاک 28

   تلفن: 02177040499

   موبایل : 09120134880

   ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

   تماس بگیرید (مشاوره رایگان)